• 195391
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Шоља Eno S WC SONET

Димензии: 470x360x390mm
Боја: бела

Клуб Цена
2691 ден. 2990 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 195391 Категории: ,