• 193694
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Шоља Baltik со таре-005100

Обичен пластичен капак
Димензии: 480x370x400 mm
Боја: Бела
Материјал: Порцелан

Клуб Цена
2871 ден. 3190 ден.

На залиха

SKU: 193694 Категории: ,