• Шерпа-ДЛ.317-32-12Л—04700—85179
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Шерпа 12L DL.317/32

Клуб Цена
1521 ден. 1690 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 085179 Категории: ,