Шејкер FUEGO HB202A

Моќност:15W
Push button
Материјал од нерѓосувачки челик
Капацитет на садот за миксирање:80ml
Идеален за подготвување на инстант кафe

449 ден.

Нема на залиха

SKU: 162009 Категорија: