• гнјбм
15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Шејкер fabbygo SB-102C INOX

Моќност: 100W
2 брзини
Пластична чаша 450ml

Клуб Цена
1444 ден. 1699 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 200526 Категории: ,