• 195083
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Шејкер fabbygo SB-102 – црно

Моќност: 100W
Брзина: 2
Kапацитет: 450ml
Состав: метал, пластика, гума
Боја: црна

Клуб Цена
1341 ден. 1490 ден.

На залиха

SKU: 195083 Категории: , Ознаки: ,