5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Шампон со восок SONAX

Брзо миење и грижа за лакот
Во исто време чисти и заштитува
Нечистотијата ефикасно се отстранува, а восочните состојки се наменети за заштита и зацврстување на лакот
Нето: 500 ml

Клуб Цена
347 ден. 365 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 088115 Категории: ,