• GFHFGH

Шампон и восок Michelin

Michelin 2 во 1 восок и шампон за автомобили.
Високо концентриран.
Остава долготраен сјај.
Ги отстранува сите нечистотии.

167 ден.

На залиха

SKU: 180464 Категорија: