5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сетови чинии Карине 1/19 Бел L-6344

6 x плитки чинии
6 x длабоки чинии
6 x чинии за десерт
1 x длабока чинија
*Може да се мие во машина за миење садови

Клуб Цена
2138 ден. 2250 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 083089 Категории: ,