• 179697
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сет за зачин ЕК70-2

Сет за зачин составен од 2 дела

Клуб Цена
530 ден. 589 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179697 Категории: ,