• 178521
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сет за купатило 1/3 УП544

Сет за бања од 3 дела

Клуб Цена
386 ден. 429 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 178521 Категории: ,