• 179797
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сет за кујна ЕК254-23

Практичен сет за кујна

Клуб Цена
963 ден. 1070 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179797 Категории: ,