15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сет за фарбање 5ком Max Puls MP-AT040

Конектор: 1/4”
Дизна: 1.5mm
Резервоар на пиштол за фарбање: 600ml
Резервоар на пиштол за чистење: 850ml
Црево: 3.8” ID
Должина на црево: 5m

Клуб Цена
1624 ден. 1910 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство