• 45ecf8a4a63224f4cf5fc44aa46d655c
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сет за чистење на базен Intex 28003

Клуб Цена
2650 ден. 2790 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство