• 445
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сет за чистење Classic Mop Viscosa

Клуб Цена
1106 ден. 1229 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство