• 195571
11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сет вгра. рерна/пло. BO6717E03X+EST643BX

Електрична рерна
Начин на поставување: Вграден
Ширина: 595 mm
Висина: 595 mm
Енергетска класа: A
Независна стаклокерамичка плотна
4+2 Hi-light Грејни зони
Сензор контроли
Индикатор за топлина
Child Lock заштита за деца
StopGo функција
StayWarm функција
Тајмер

Клуб Цена
26888 ден. 30290 ден.

Нема на залиха

SKU: 195571 Категории: ,