• 636165494184589095_SAM001AN
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сет Самоа Антрацит

Материјал: Пластика
Димензии на маса: 138x78x73cm
Димензии на стол: 60x39x45cm

Клуб Цена
7780 ден. 8190 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174580 Категории: ,