• 179773
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сет Ножеви ЕК151-80

Сет од 5 ножеви

Клуб Цена
558 ден. 620 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179773 Категории: ,