• 198033
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сет маска за нуркање Intex 55944

Материјал: пластика
Тип на леќа: Двојна леќа
Димензија на продизвод: 6x19x48cm
Тежина на пакет: 0.50kg
Димензии на пакетот: 64.1×45.1×7.6cm

Клуб Цена
449 ден. 499 ден.

На залиха