• 198031
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сет маска за нуркање Intex 55647

Материјал: Поликарбонат
Тип на леќа: Двојна леќа
Материјал за леќи: Поликарбонат
Димензии на пакетот: 50x55x22.8cm

Клуб Цена
449 ден. 499 ден.

На залиха