• фсдфдсф
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сет гарден fabbygo KM-6208 Маса+6 стола

Состав: Метал, Ратан
Димензии маса: 150х90х72 cm
Димензии стол: 52x56x93cm

Клуб Цена
18891 ден. 20990 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 173669 Категории: ,