31% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сет fabbygo Протер

Лева и десна страна двосед : 183 x 75 x 69 cm
Димензии на агол : 75 x 75 x 69 cm
Димензии на маса : 70 x 70 x 32 cm

Клуб Цена
45989 ден. 66990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство