• FSDFS
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сет fabbygo garden Маса + 4 стола

Сетот е составен од
Маса – 60х60cm
4 стола – 52х46х80 см
Боја – Натурал дрвена

Клуб Цена
10799 ден. 11999 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174248 Категории: ,