20% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сет fabbygo Бистро HDW 091+R

Димензии маса: 55 х 55 х 72 cm
Димензии стол: 40 х 53.5 х 86 cm
Тежина нето: 10.71 / бруто 13.42 kg

Клуб Цена
5999 ден. 7490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 098035 Категории: ,