• 172
9% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сет црево со туш пиштол

Сет: 1 x туш за наводнување, 1 x стоп вода, 1 x конектор за црева, 1 x конектор за славина, 1 x адаптер
Должина на црево: 10 m
Дијаметар : 9mm

Клуб Цена
2252 ден. 2485 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180663 Категории: ,