5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сет чинии Харена 1/19 Црн

Сетот се состои од:
-6 повеќенаменски чинии (25 см)
-6 длабоки чинии (24 см)
-6 повеќенаменски десертни чинии (19 см)
-1 голема здела (27см)

Клуб Цена
1758 ден. 1850 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 157536 Категории: ,