5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сет чинии Divali 1/18 Light Tirquoise

Материјал: опал стакло
Дијаметар на длабока чинија: 20 сm
Плиток дијаметар на плочата: 25 сm
Дијаметар на чинија за десерт: 19 сm
Погоден за микробранова печка: да
Безбедно за машина за миење садови: да

Клуб Цена
1700 ден. 1790 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 168381 Категории: ,