• ghjghj
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сет Camping – Бел

Материјал: Пластика
Димензии на маса: 79x72x70cm
Димензии на стол: 44x41x78cm

Клуб Цена
3591 ден. 3990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 162792 Категории: ,