• salottino-per-interno-ed-esterno-akita-grigio-composto-da-2-poltrone-e-tavolino
20% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сет Акита Бел

Димензии на маса: 59 x 47 x 40 cm
Димензии на стол: 55 х 58 х 85 cm

Клуб Цена
4790 ден. 5990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176616 Категории: ,