• 190734
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сервис лажици Sigma INOX PL-SBS-314

Должина: 23cm
Матријал: инокс

Клуб Цена
113 ден. 119 ден.

На залиха

SKU: 190734 Категории: ,