15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Секира MaxPuls 650g (355mm)

Опрема за одржување на градините и домот.

Клуб Цена
837 ден. 985 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174816 Категории: ,