5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Секира MaxPuls 1000g (445mm)

Опрема за одржување на градините и домот.

Клуб Цена
1378 ден. 1450 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174817 Категории: ,