• 147
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Секатор B/S

Максимален дијаметар: 20 mm

Клуб Цена
809 ден. 899 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180684 Категории: ,