• 146
17% попуст
Заштеди со Клуб цена

Секатор A/M

Максимален дијаметар на сечење 23 mm
Начин на сечење: Бај Пас
Сечило : Челично

Клуб Цена
1123 ден. 1359 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180689 Категории: ,