15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сеф електронски MaxPuls 4616

Димензии: 20 cm х 31 cm х 20 cm (12,4 cm3)
Сефот има дигитален екран со тастатура која може да се програмира употребувајќи ги од 1 до 8 бројките
Се заклучува ако се внесе неколку пати погрешен код и мора да се отклучи со клуч
Имаат можност за заштрафување во ѕид
Со сефот добивате два клучеви и штрафови за прицврстување
6 месеци гаранција на електронските делови

Клуб Цена
3630 ден. 4270 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169740 Категории: ,