• 038048
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сецко за јајца HD8096

Практичен сецко за јајца

Клуб Цена
108 ден. 120 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 038048 Категории: ,