• 175784
15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сецко TEFAL MB756G31

Моќност 150W
5 Нивоа на режење и рендање
5 конуси со различна големина на режење и рендање
Магацин за сместување на деловите
Meсто за сместување на кабел

Клуб Цена
4275 ден. 5029 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 175784 Категории: ,