• 158878
15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сецко PHILIPS HR1393

Капацитет за сецкање:0,7 Л.
Фреквенција:50/60 Hz
Моќност:450 W
Чепер за волумен што може да се користи:0,5 Л
Напон:220-240 В
Сад / Ножеви
Не’рѓосувачки челик

Клуб Цена
2039 ден. 2399 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158878 Категории: ,