17% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сецко gorenje S500GW

Моќност на моторот (max): 500 W  
AC мотор за сигурно работење  
Капацитет на садот за сечкање: 1 l  
Додатоци за дополнителна употреба на апаратот : Сечило за ефикасно сецкање, Високо ефективан маталка

Клуб Цена
1890 ден. 2290 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 167143 Категории: ,