4% попуст
Заштеди со Клуб цена

SBS фрижидер BEKO GN163130ZGB

Side-by-Side фрижидер
Neo Frost Active Ioniser Ice Maker
Енергетска класа:A++
Нето капацитет:558L(368L/190L)
Димензии:179x91x72cm

Клуб Цена
68997 ден. 71999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 167405 Категории: ,