• 180214
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Swing 40cm – Зелена

Димензии:40cm
Боја:зелена

Клуб Цена
413 ден. 459 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180214 Категории: ,