• 174098
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Swing 35cm – Црвена

Димензии:35cm
Боја:црвена

Клуб Цена
305 ден. 339 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174098 Категории: ,