• 192437
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Roma Eco Jumper 24cm – антрацит

Боја: антрацит
Матријал: пластика

Клуб Цена
368 ден. 409 ден.

На залиха

SKU: 192437 Категории: ,