• 192406
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Roma Eco 33cm – зелена

Боја: зелена
Матријал: пластика

Клуб Цена
584 ден. 649 ден.

На залиха

SKU: 192406 Категории: ,