• 192403
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Roma Eco 33cm – бела

Боја: бела
Матријал: пластика

Клуб Цена
584 ден. 649 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 192403 Категории: ,