• 192414
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Roma Eco 29cm – зелена

Боја: зелена
Матријал: пластика

Клуб Цена
494 ден. 549 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 192414 Категории: ,