• 192418
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Roma Eco 29cm – еспресо

Боја: еспресо
Матријал: пластика

Клуб Цена
494 ден. 549 ден.

На залиха

SKU: 192418 Категории: ,