• 192410
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Roma Eco 24cm – зелена

Боја: зелена
Матријал: пластика

Клуб Цена
386 ден. 429 ден.

На залиха

SKU: 192410 Категории: ,