• 192416
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Roma Eco 24cm – еспресо

Боја: еспресо
Матријал: пластика

Клуб Цена
386 ден. 429 ден.

На залиха

SKU: 192416 Категории: ,