• 192439
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Roma Eco Jumper 29cm – бела

Димензии: 23×29.2cm
Бој: бела

Клуб Цена
467 ден. 519 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 192439 Категории: ,